ORCHIDEA Producent Sztucznych Drzew

Dlaczego Sztuczne Drzewa

 

Drzewa sztuczne nie wymagają opieki (nie zwiędną, nie trzeba ich podlewać, nawozić, nie zmarzną, nie szkodzi im dym papierosowy, nie odczuwają skutków nieodpowiedniego światła czy temperatury).

Firmy specjalizujące się w pielęgnacji roślin żywych pobierają wysoką prowizje za swoją pracę.

Niektóre gatunki roślin mimo, troskliwej opieki, nie przyjmuję się w nowym otoczeniu, usychają i giną. Nie można otrzymać gwarancji, że żywe drzewko będzie zawsze zielone, a liście z niego nie będą odpadać. W zależności od gatunku zamawianego drzewa sztucznego oraz metody jego montażu, klienci otrzymują od nas gwarancje na nasze produkty wynoszącą od 12-36 miesięcy.

Nasze najstarsze sztuczne drzewa mają ponad 15 lat i dalej funkcjonują zdobiąc wnętrza. Potwierdza to jakość oraz trwałość naszych wyrobów.

W restauracjach oraz stołówkach sanepid nie wydaje zezwolenia na obecność roślinności żywej (przepisy zabraniają umieszczania drzew żywych w pobliżu spożywania posiłków).

Drzewa sztuczne wykonane przez nasza firmę, do złudzenia przypominają drzewka żywe. Tworzymy prawdziwe rękodzieła, cenione na terenie UE.

Sztuczne drzewka wykonane są z naturalnego, wysokogatunkowego drewna, odpowiednio zaimpregnowanego wg. naszej specjalnej technologii. Mimo wszystko nie są to całkowicie sztuczne drzewa. Syntetyczna jest praktycznie część korony drzewka, wykonana ze sztucznych liści, będących wizualnym odpowiednikiem gałązek, liści roślin żywych.

Sztuczne drzewa to pewna długoterminowa inwestycja, która od razu się opłaca (drzewko żywe często jest znacznie droższe w zakupie, nie wspominając o kosztach utrzymania).

Odpowiedni klimat, nastrój wnętrza zapewni Państwu wystrój wnętrz zielenią sztuczną (sztuczne drzewa).

Możesz mieć wspaniałe sztuczne drzewko u siebie w biurze, gabinecie, lokalu, sali, firmie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem